top of page

Cienīt sevi


Vispirms jāsaved kārtībā tā pasaule, ko apjēdzam. Ja vien mēs visi apzinātos, cik dziedniecisks ir ūdens! Ar to vien var izārstēt tik daudzas kaites. Mēs visu laiku aizmirstam, ka cilvēks lielākoties sastāv no ūdens. Ojārs Stalts stāsta, ka bērnībā vecmāmiņa viņam iemācījusi senu ārstēšanās metodi – ūdens apmetņus. „Kad biju mazs un man bija angīna, viņa ieteica paņemt dvieli, saslapināt, aptīt ap kaklu un virsū aplikt vilnas segu, lai būtu silts.” Cilvēks pats ir ūdens, dvielī ir ūdens, notiek elementārs fizikāls apmaiņas process. Ja vēl ūdens, kas ir dvielī, ir pareizi strukturizēts, ieprogrammēts un ar vajadzīgo ph līmeni, tad efekts ir acīmredzams. Līdzīgi ir arī ar slaveno Zalamanova terpentīna vannu metodi, kas izpelnījusies pat Nobela prēmiju. Ja iziet šo kursu, sāk strādāt kapilāri, iedarbojas varens pašdziedinošs spēks, kas ārstē visu ķermeni, līdz it kā neārstējamā diagnoze ir prom.

Elpošana ir viena no dzīvības pamatfunkcijām. Ir dažādas elpošanas tehnikas un vingrinājumi, ko var lietot, kaut vai ejot uz veikalu pēc maizes. Iemācoties pareizi elpot, var izārstēt sevi pat no astmas, un, ja tā, tad kāpēc indēties ar ķīmiju? Visam pāri, protams, stāv jūtas, ar kuru palīdzību varot pat izmainīt DNS struktūru. Tā ir caurausta ar mikrocaurulītēm, un tajās ir visi pasaules burti, skaņas, vizualizācijas, smaržas, viss pārējais. Uz to var iedarboties ar zināmām tehnikām. Savienojot jūtas ar šīm tehnikām, izveidojas liels spēks.

Pravietis Jesaja teicis – lūgšana ir izjūtas, ka vēlamais jau ir piepildījies. Šajā kontekstā lūgšana ir domāta kā apgalvojums, vārds. Arī izrunātie, vizualizētie un enerģētiski piesātinātie cipari spējīgi disharmonijas stāvoklī ievest pilnīgu harmoniju jebkurā jomā.

Ciparu rindas darbojas arī neticīšiem, līdzīgi ir, piemēram, ar mobilo telefonu. Tici vai netici – piezvanīt var jebkurš. Gribi labu miegu, veselu nieri vai izdošanos biznesā – lūdzu, attiecīga ciparu rinda! Šīs un vēl daudzas metodes un tehnikas ir instrumenti, ar kuriem var savest kārtībā savas emocijas un fizisko ķermeni.

Saruna ar Ojāru Staltu


bottom of page