top of page

#VIEDI mērķis ir radīt pasākumus ārpus ierastā-  īpašās sajūtās un nebijušās vietās.

Radām kā mazas, tā lielas svinības, organizējam seminārus un komandu saliedēšanās pasākumus. Parūpēsimies par to, lai Jūsu pasākums noritētu tieši tā kā Jūs vēlaties.

 

Vieta

Atradīsim īsto vietu Jūsu notikumam

Scenārijs

Izdomāsim scenāriju un to realizēsim

Inventārs

No salvetes gredzena līdz skatuvei

Ēdināšana

Sadarbībā ar labākajiem pavāriem radīsim svētkus garšu kārpiņām

Foto

Iemūžināsim Jūsu notikumu skaistās fotogrāfijās

 

Komanda

Arturs Gailīts & Co

Vairāk kā 10 gadu pieredze pasākumu organizēšanā. Komandas kodolam Arturam piemīt plaša, radoša un vērienīga domāšana. Idejas viņa galvā rosās nepārtraukti. Pats galvenais, viņš spēj tās arī realizēt. Ar izveicību tiek galā ar jebkuru uzdevumu un stingri seko līdzi tam, lai viss noritētu bez aizķeršanās.                              

Atsauksmes

Mūsu lielākā motivācija domāt un radīt ir apmierināts klients.

 

"Paldies par ļoti labi noorganizēto dzimšanas dienas pasākumu. Paldies arī no visiem viesiem. Visi ir sajūsmā, ka tāds pasākums var notikt tepat pie mums.

Liels paldies pavāriem un komandai!"

V.B.

__

"Sadarbība ar Arturu Gailīti mums ir izveidojusies jau kopš 2014.gada. Šajā laika posma esam uzticējuši viņam organizēt gan gada svarīgākos pasākumus, gan mazāka mēroga pasākumus mūsu organizācijai.

Ar viņa rūpību, gādību un radošumu esam piedzīvojuši lieliskus mirkļus, kuros esam pārliecinājušies, ka viņš sava darba nepieļaus paviršu attieksmi. Viņam ir talants paveikt šķietami neiespējamas lietas un atrisināt šķietami neatrisināmus jautājumus.

Arturs spēj apvienot klienta vēlmes ar savām idejām un gala rezultāts vienmēr ir lielisks."

LINDORFF

__

"Ar pasākumu organizatoru Arturu Gailīti sadarbību uzsākām 2016. gada vasarā. Līdz šim brīdim sadarbība ir bijusi profesionāla un rezultatīva. Tā kā pasākums rīkojam saviem klientiem un sadarbības partneriem, tad mums ir svarīga regulāra un kvalitatīva komunikācija, kas no Artura puses vienmēr tiek nodrošināta ļoti ātra un kvalitatīva.

 Pasākumi tiek rūpīgi sagatavoti un novadīti ar radošu un individuālu pieeju, izprotot mūsu uzņēmuma klientu vajadzības un vēlmes. Pasākumu procesā liela uzmanība tiek vērsta uz māksliniecisko noformējumu un tēmas "caurvīšanu" visa pasākuma laikā, kas ir galvenais iemesls pozitīva rezultāta un sajūtu sniegšanai.

 Uzreiz pēc pasākumiem klientu komandās varēja vērot pozitīvas emocijas un komandas saliedētību. Arturs Gailītis ir profesionālis savā jomā, kuram izdodas gan celt komandas garu, gan iedvesmot tos turpmākajiem darbiem."

SIA "Demarch" pārdošanas vadītāja 

Terēze Riekstiņa

__

Par pop-up restorānu Vakars uz ezera|Dinner on the lake

"Pasākums, kurā viss pārdomāts līdz pēdējam sīkumam. Noformējums, mūzika, ēdiens, atmosfēra, attieksme un dabas skaistums, kā pievienotā vērtība. Paldies organizatoriem. Iesaku no sirds!"

Una Ulme

"Artūr Gailīti, Tu esi dūšīgi pacenties!

1.odu nebij

2.Bij gan saulriets, gan pilnmēness

3.Arfa un putni skanēja tīri,nu arvienvārdsakot viss bija augstāk par jūras līmeni!
Vakars uz Kāla ezera spēja pārsteigt pat tos,kuriem salūts un furšets ir ikdiena!"

Baiba Sipeniece-Gavare

  • Black Facebook Icon
bottom of page