top of page

Garšīgs ēdiens ir jebkura pasākuma pamats un būtisks norises izdošanās priekšnosacījums. #VIEDIcatering komanda izstrādās notikumam atbilstošu banketa ēdienkarti, piegādās ēdienus, nodrošinās to pasniegšanu, kā arī pēc vajadzības parūpēsies par visu nepieciešamo pasākuma norises vietas iekārtojumam.

#VIEDIcatering banketu šefpavārs Mārtiņš Poltiņņikovs ēdienkartēs izmanto Latvijas sezonālos dārzeņus un produktus.

Ieskatam piedāvājam #VIEDIcatering šefpavāra banketu, pasākumu, semināru, kāzu, svinību ēdienkartes variācijas. Veicot pasūtījumu, lūdzu, informējiet par alerģijām vai citiem produktu izvēles ierobežojumiem ēdienkartē.

Piedāvājam kopā izstrādāt banketa ēdienkarti, piemērotu tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, atbilstošu pasākuma tematikai un plānotajam budžetam. 

GRILA ĒDIENKARTES

Grilēšana zināmā mērā ir šovs – no vienas puses, tajā darbojas grilētājs jeb šefpavārs, bet, no otras puses, skatītāji jeb viesi. Pirmie mēģina darīt visu pēc iespējas labāk un atraktīvāk, lai otrie justos apmierinātāki un paēdušāki. Mēs jums garantējam, ka būsiet gan paēduši, gan apmierināti.

Izmaksas: 15,00 – 50,00 EUR  personai, bez PVN

KĀZU ĒDIENKARTES

Jūsu dzīves skaistākajā dienā tiks uzklāti vienreizēji krāšņi banketa galdi ar izsmalcināti gardiem ēdieniem.

Izmaksas: 18,00 – 38,00 EUR  personai, bez PVN

KAFIJAS PAUZES

Sapulcēm, semināriem, konferencēm, īsai kafijas pauzei ar cepumiem un kruasāniem vai garākai pauzei jau ar vieglām uzkodām. Variāciju dažādību šefpavārs pielāgos atbilstoši Jūsu gaumei un vēlmēm.

Izmaksas: 5,00 – 8,00 EUR  personai, bez PVN

UZKODAS

Iesākt sanāksmi vai noslēgt tikšanos var ar vieglām uzkodām un arī draugus varam pacienāt ar izsmalcinātu uzkodu izlasi. Uzkodas var būt tikai kā neliela piedeva vai jau kā pusdienas vai vakariņas. Šefpavārs var sagatavot arī tematiskas uzkodas - pārsteidziet savus viesus ar mūsdienīgām Latvijas uzkodām vai labi zināmām dažādu valstu tradicionālajām uzkodu izlasēm.

Izmaksas: 10,00 – 20,00 EUR  personai, bez PVN

FURŠETS

Ar pārdomātu ēdienkarti ikviena ierasta ēdienreize var kļūt par īpašu pasākumu. Furšeta ēdienkarti var pielāgot vēlajām brokastīm, pusdienām vai vakariņām. Tās var veidot plašākām darījuma ēdienreizēm, vai arī svinīgākiem notikumiem privātajā dzīvē vai biznesā.

Izmaksas: 18,00 – 32,00 EUR  personai, bez PVN

Please reload

Katra ēdienkarte tiek individuāli izstrādāta un saskaņota ar klientu, ņemot vērā vēlmes un budžetu. Strādājam ar izbraukumiem visā Latvijas teritorijā.

bottom of page