05/02/2019

#VIEDI


Priecājamies, ka mūsu atbalstītāju pulks sezonām ritot pieaug. Viens no mūsu jaunajiem draugiem ir Colordishes. Tie ir īpaši trauki, kas radīti Itālijā, iedvesmojoties no dzīves skaistuma un krāšņuma. Tie izgrezno arī mūsu pasākumus kā vasarīgs un košs sveiciens baltajā ziemā. 

   Ko par šo sadarbību saka Colordishes? 


Izbaudīt mirkli, šo konkrēto savas dzīves momentu – izslēgt telefonu, atvērt acis un sirdi, sajust sniegpārslu izkūstam uz sejas un izgaršot patiesu baudījumu....

08/01/2019

#VIEDI

Lēnām un pamatīgi top mūsu jaunais lolojums- #VIEDI ziemas pop-up restorāns Tas nav tas, ko Tu domā..

Daudziem ir jautājums, kas tur būs un vai būs tā vērts?  Mūsu ziemas pop-up restorāns būs, kas vairāk kā smalkas vakariņas meža vidū.. Ne velti pasākumam dots nosaukums “Tas nav tas, ko Tu domā”..  Mēs vēlamies dot Jums jaunas sajūtas- mīļi sagaidīt, pasmieties un aizvadīt iespaidiem pilnu pēcdienu- caur gardiem ēdieniem un dzērieniem, improvizāciju un pārsteigumiem.

Vai tā ir netāl...

Šefpavārs Kaspars Jansons ikdienā darbojas restorāna “Muusu” virtuvē. 11. augustā viņš dosies uz Vestienu, lai ar gardiem ēdieniem pārsteigtu pop-up restorāna Vakars uz ezera|Dinner on the lake viesus.

Pusaudža vecumā plānojis ceļot, kā pavārs uz kuģiem, sācis mācības pavāru skolā un prakses laikā nokļuvis padomju ēdnīcā, kas licis saprast, ka tas nebūs īstais virziens.

Savas profesionālās gaitas sācis pie restorānā “Vincents” vidusskolas vecumā, piesakoties vasaras darbam. Pēc tā vairāk...

9.augustā uz gardēžu plosta kāps “Valmiermuižas alus vēstniecības Rīgā ” šefpavārs Uģis Veits.

Uģis ir dzimis un audzis Liepājā, tas jūtams arī viņa dzīves uztverē un humora izjūtā.

Pirmo reizi saskarē ar virtuvi nonāca 17 gadu vecumā, Spānijā, kur pa vasaru strādāja nelielā ģimenes restorānā par trauku mazgātāju. Tur arī radusies interese par ēdienu un gatavošanu. Pēc vidusskolas beigšanas pārvācās uz Rīgu un sāka studēt Arābu valodas filoloģiju. Apstākļu sakritības pēc, atkal nonāca vi...

Restorāna “Entresol” saimnieks un šefpavārs Raimonds Zommers ir viens vistitulētākajiem pavāriem Latvijā. Viņš ir biedrības “Pavāru klubs” valdes priekšsēdētājs, kā arī Latvijas viesnīcu un restorānu valdes sastāvā. Piedalījies un uzvarējis vairākos TV gatavošanas raidījumos. Personība virtuvē un ārpus tās. Savas zināšanas apkopojis grāmatā “Zommers. Mūsdienu latviskā virtuve”.

To, ka viņa dzīves aicinājums ir pavārmāksla sapratis jau pusaudža gados. Abi vecāki pratuši gatavot, bet tēti...

Please reload

  • Black Facebook Icon

© 2016 #VIEDI